Amirf

"Do podatków nie wystarczy umysł matematyka, tutaj potrzebny jest filozof."

Albert Einstein – wybitny fizyk, twórca teorii względności

Biuro rachunkowe Amirf – Chorzów

Jeśli szukają Państwo zaufanego księgowego w Chorzowie, to serdecznie zapraszam do współpracy. Posiadam 30-letnie doświadczenie w zawodzie i oferuję elastyczne zasady współpracy – zarówno w tradycyjnej formie, jak i w 100% online. Siedziba mojego biura rachunkowego znajduje się w Dąbrowie Górniczej, około pół godziny jazdy samochodem od centrum Chorzowa. Bez problemu mogę więc zjawić się w siedzibie Państwa firmy i, w razie potrzeby, odebrać dokumenty osobiście. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty.

Usługi księgowe dopasowane do potrzeb firmy

W ramach oferty mojego biura rachunkowego dla klientów z Chorzowa dostępne są:

Pełna księgowość

Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów

Ryczałt ewidencjonowany

Sprawozdania finansowe

Analizy finansowe

Jako doświadczony księgowy doskonale rozumiem, że każdy przedsiębiorca ma indywidualne potrzeby i wymagania, dlatego moje usługi są dostosowane do różnorodnych oczekiwań. Oferuję nieograniczony kontakt telefoniczny i mailowy, co oznacza, że moi klienci zawsze mogą liczyć na szybką i fachową odpowiedź na każde pytanie. Specjalizuję się w obsłudze księgowej małych firm w Chorzowie i okolicach, jednak jestem otwarty na współpracę również z większymi przedsiębiorstwami.  

Gwarantuję, że obsługa w ramach każdej współpracy jest wykonywana z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapraszamy do skorzystania z mojej oferty pełnej księgowości w Chorzowie, by przekonać się, jak łatwo i efektywnie można zarządzać finansami swojej firmy, mając zaufanego partnera zajmującego się kwestiami rachunkowymi. Bez względu na to, czy działają Państwo lokalnie, czy prowadzicie działalność na szeroką skalę, usługi mojego biura rachunkowego są zaprojektowane tak, by sprostać Waszym oczekiwaniom i wspierać Wasz biznes na każdym etapie jego rozwoju.

Zapraszam do współpracy również klientów z innych pobliskich miejscowości. Szczegóły poniżej:

Cennik

Szczegółowy cennik wysyłamy na życzenie klienta

Pełna księgowość

od 500 zł

Podatkowa księga przychodów i rozchodów

od 200 zł

Ryczałt ewidencjonowany

od 200 zł

Kadry i Płace

50 zł od osoby.

Kontakt

Administratorem i podmiotem przetwarzającym dane  jest firma:  Amirf Marcin Żak

Adres

Dąbrowa Górnicza 
Równa 9

Email

marcin@frima.pl

Telefon

504 105 597

Księgowość online SaldeoSMART