Amirf

"Do podatków nie wystarczy umysł matematyka, tutaj potrzebny jest filozof."

Albert Einstein – wybitny fizyk, twórca teorii względności

Doświadczony księgowy – Olkusz

Szukają Państwo rzetelnego biura rachunkowego w Olkuszu, którego usługi będą odpowiadać na potrzeby Waszej działalności? Zapraszam do współpracy! Siedziba mojego biura znajduje się w Dąbrowie Górniczej, jednak jestem księgowym obsługującym klientów z Olkusza oraz innych miejscowości w regionie. Specjalizuję się w obsłudze małych firm, jednak zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Mam 30 lat doświadczenia w zawodzie. 

Szeroki zakres usług księgowych dla klientów z Olkusza

Pełna księgowość

Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów

Ryczałt ewidencjonowany

Sprawozdania finansowe

Analizy finansowe

Zdaję sobie sprawę, jak ważna dla klientów jest elastyczność oraz dostępność księgowe, dlatego zapewniam nieograniczony kontakt telefoniczny oraz mailowy i jestem do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań i niejasności. Ponadto mogą Państwo wybrać formę współpracy, która najlepiej odpowiada Waszym preferencjom – od spotkań twarzą w twarz i osobistego odbioru dokumentów w moim wykonaniu, po wygodną współpracę online. Dokumenty można także przesyłać drogą elektroniczną, co znacząco ułatwia prowadzenie bieżących spraw księgowych bez konieczności opuszczania mojego biura rachunkowego w Dąbrowie Górniczej.

Zachęcam do kontaktu w celu szczegółowego zapoznania się z moimi usługami. Zapewniam, że nasza współpraca przyczyni się do skutecznego zarządzania finansami Państwa firmy. Poza klientami z Olkusza moje biuro księgowe pomaga także mieszkańcom innych miejscowości z naszej aglomeracji. Szczegóły na konkretnych podstronach:

Cennik

Szczegółowy cennik wysyłamy na życzenie klienta

Pełna księgowość

od 500 zł

Podatkowa księga przychodów i rozchodów

od 200 zł

Ryczałt ewidencjonowany

od 200 zł

Kadry i Płace

50 zł od osoby.

Kontakt

Administratorem i podmiotem przetwarzającym dane  jest firma:  Amirf Marcin Żak

Adres

Dąbrowa Górnicza 
Równa 9

Email

marcin@frima.pl

Telefon

504 105 597

Księgowość online SaldeoSMART