Amirf

"Do podatków nie wystarczy umysł matematyka, tutaj potrzebny jest filozof."

Albert Einstein – wybitny fizyk, twórca teorii względności

Zaufany księgowy – Jaworzno

Wszystkie osoby szukające wsparcie księgowego w Jaworznie zapraszam do współpracy z moim biurem Amirf z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Dogodna lokalizacja umożliwia mi profesjonalną obsługę wszystkich klientów z regionu, w tym także tych, szukających biura rachunkowego z Jaworzna. Jestem specjalistą z 30-letnim doświadczeniem w zawodzie i stawiam na wysoką jakość usług oraz elastyczność współpracy. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, a oferowane przeze mnie rozwiązania są dopasowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań.

Kompleksowe usługi księgowe Biura rachunkowego Amirf

Dla klientów z Jaworzna moje biuro rachunkowe przygotowało kompleksową obsługę księgową, w skład której wchodzą:

Pełna księgowość

Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów

Ryczałt ewidencjonowany

Sprawozdania finansowe

Analizy finansowe

Ponadto dla firm, które wymagają szczegółowego przeglądu swojej sytuacji finansowej, przygotowuję sprawozdania oraz analizy, które pomagają zrozumieć aktualny stan finansów i planować przyszłe działania.

Jako doświadczony księgowy działający w Jaworznie i innych okolicznych miejscowościach doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważny dla klientów jest łatwy i szybki dostęp do fachowca, dlatego gwarantuję nieograniczony kontakt telefoniczny oraz mailowy, podczas którego odpowiem na wszystkie Państwa pytania i wyjaśnię wszelkie nieścisłości. Jestem elastyczny także w przypadku wyboru formy współpracy, oferując możliwość dojazdu do klienta w celu odbioru dokumentów księgowych w Jaworznie, a także współpracę w 100% online. Wybór należy do Państwa.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług mojego biura rachunkowego klientów z Jaworzna oraz innych miejscowości z regionu. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty na poszczególnych podstronach:

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji!

Cennik

Szczegółowy cennik wysyłamy na życzenie klienta

Pełna księgowość

od 500 zł

Podatkowa księga przychodów i rozchodów

od 200 zł

Ryczałt ewidencjonowany

od 200 zł

Kadry i Płace

50 zł od osoby.

Kontakt

Administratorem i podmiotem przetwarzającym dane  jest firma:  Amirf Marcin Żak

Adres

Dąbrowa Górnicza 
Równa 9

Email

marcin@frima.pl

Telefon

504 105 597

Księgowość online SaldeoSMART