Amirf

"Do podatków nie wystarczy umysł matematyka, tutaj potrzebny jest filozof."

Albert Einstein – wybitny fizyk, twórca teorii względności

Zaufane biuro rachunkowe dla klientów z Sosnowca

Poszukują Państwo rzetelnych i kompleksowych usług księgowych w Sosnowcu lub okolicach? Serdecznie zapraszam do współpracy. Moje biuro rachunkowe znajduje się w Dąbrowie Górniczej, jednak obsługuję również klientów z innych miejscowości w naszym regionie, będąc do ich dyspozycji zarówno online, jak i twarzą w twarz. Oferuję szeroki zakres usług, które pomogą Państwu w efektywnym zarządzaniu finansami swojej firmy. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty.

Moje usługi księgowe w Sosnowcu

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających biura księgowego w Sosnowcu, oferuję księgowość dla firm, w ramach której dostępne są następujące usługi:

Pełna księgowość

Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów

Ryczałt ewidencjonowany

Sprawozdania finansowe

Analizy finansowe

Dlaczego warto postawić właśnie na moje biuro rachunkowe? Jako księgowy oferuję klientom z Sosnowca nieograniczony kontakt, dzięki czemu mogą Państwo w każdej chwili do mnie zadzwonić lub napisać, by omówić bieżące kwestie. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dopasowując zakres oraz sposób działania do jego potrzeb. To Państwo wybierają styl współpracy, który będzie Wam odpowiadał. Możemy współpracować w 100%, ale mogę też osobiście odebrać dokumenty na terenie Sosnowca. Gorąco zapraszam do nawiązania współpracy w zakresie usług księgowych z moim jednoosobowym biurem rachunkowym w Dąbrowie Górniczej graniczącej z Sosnowcem. Obsługuję też klientów z innych miejscowości w naszej aglomeracji. Szczegóły na widocznych poniżej podstronach:

Cennik

Szczegółowy cennik wysyłamy na życzenie klienta

Pełna księgowość

od 500 zł

Podatkowa księga przychodów i rozchodów

od 200 zł

Ryczałt ewidencjonowany

od 200 zł

Kadry i Płace

50 zł od osoby.

Kontakt

Administratorem i podmiotem przetwarzającym dane  jest firma:  Amirf Marcin Żak

Adres

Dąbrowa Górnicza 
Równa 9

Email

marcin@frima.pl

Telefon

504 105 597

Księgowość online SaldeoSMART